CZ EN DE HU 
Dveře pro
vestavěné
skříně
Hliníkové
rámečky
Posuvné
rámečky
Clever
cube
Hrany
a úchytkové
profily
LED
sestavy
Hliníkové
podnoží
Světelná
dna

Politika ochrany osobních údajů

Politika ochrany osobních údajů je určena všem zákazníkům firmy SALU Systems, s.r.o. nakupujícím na webových stránkách www.salu.cz, osobně v sídel firmy anebo prostřednictvím telefonické či emailové objednávky. Zveřejněním těchto zásad informujeme, jaké osobní údaje shromažďujeme, zpracováváme, uchováváme a dále k jakému účelu data používáme a jakým způsobem zajišťujeme jejich ochranu. Doporučujeme tedy všem stávajícím i budoucím zákazníkům seznámit se s touto politikou ochrany osobních údajů před tím, než poskytnou jakýkoliv osobní údaj.

Společnost SALU Systems, s.r.o. se sídlem Žihla 992, 739 91 Jablunkov, zapsána u Krajského soudu v Ostravě, spisová značka C 41788 se řídí politikou ochrany osobních údajů fyzických osob a zabezpečuje ochranu těchto osobních údajů.

Využitím internetového obchodu salu.cz a nebo poskytnutím svých osobních a kontaktních údajů je projeven souhlas se zpracováním osobních údajů nutných pro uskutečnění prodeje či provedení služeb a pro následné vyúčtování těchto úkonů dle této politiky ochrany osobních údajů.

1. Shromažďování osobních údajů

Pro naši obchodní činnost shromažďujeme Vámi uvedené potřebné údaje k jednoznačné identifikaci obchodního či marketingového účelu, tj. jméno, příjmení, korespondenční adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, příp. číslo Vašeho bankovního účtu.

Osobní údaje jsou shromažďovány prostřednictvím registračního formuláře na stránkách www.salu.cz, údajů na objednávce (pokud zákazník nakupuje bez registrace) anebo poskytnutých údajů prostřednictvím e-mailu, písemného dopisu či telefonické objednávky.

Společnost nepostupuje shromážděné osobní údaje žádným jiným subjektům leda, že by tato povinnost byla dána zákonem a za podmínek dle platných právních předpisů nebo pouze s písemným souhlasem osoby, které se osobní údaje týkají.

2. Zpracovávání osobních údajů

Osobní údaje klientů jsou zpracovávány jak manuálním, tak i automatizovaným způsobem. Jsou uchovávány v interním účetním a informačním systému a jsou chráněny před nezákonným zneužitím či zcizením neoprávněnou osobou.

Osoby přicházející do styku s těmito osobními údaji jsou vázáni mlčenlivostí.

3. Využití osobních údajů pro obchodní a marketingové účely

Osobní údaje poskytnuté klientem vyplněním elektronického formuláře na internetových stránkách www.salu.cz nebo osobní údaje poskytnuté e-mailovou, telefonickou či písemnou formou (dopisu) společnost využívá za účelem realizace objednávek, zpracování reklamací a provedení záručního či pozáručního servisu vč. doručení prostřednictvím přepravní společnosti a uskutečnění plateb a vyúčtování. Poskytnuté osobní údaje mohou být dále použity ke korespondenci s klientem, tj. k vyřizování jejich dotazů, ke sdělením souvisejících s objednávkoua k ostatním účelům dle platných právních předpisů.

K marketingovým účelům jsou osobní údaje použity pouze v případě souhlasu klienta, který lze udělit při objednávání zboží anebo potvrzením výzvy k udělení souhlasu zaslanou mailem.

Nezbytně nutné osobní údaje jsou z důvodů řádného uskutečnění a dokončení obchodu poskytnuty přepravním společnostem a provozovateli on-line plateb prostřednictvím kreditních karet. Poskytovatelé těchto služeb mají povinnost zachovat mlčenlivost a zároveň mají odpovědnost za ochranu těchto osobních údajů před zneužitím.

V případě, že klient požaduje zrušení souhlasu s použitím osobních údajů k marketingovým účelům je potřeba tuto skutečnost nahlásit e-mailovou adresu info@salu.cz, případně prostřednictvím dopisu.

V případech, které stanovuje zákon, může společnost poskytnout osobní údaje státním institucím.

4. Délka uchování osobních údajů

Osobní údaje uchováváme po dobu pěti let od posledního obchodního případu, přičemž se tato doba automaticky prodlužuje s dalším nákupem či poskytnutou službou.

5. Práva související s osobními údaji, provádění úprav a mazání osobních údajů

Každý klient má právo na vyslovení nesouhlasu se zpracováním svých osobních údajů. V případě nesouhlasu se zpracováním osobních údajů není možné uskutečňovat objednávky prostřednictvím eshopu.

V případě zájmu o poskytnutí informací o osobních údajích, které jsou k Vaší osobě ve společnosti SALU Systems, s.r.o. shromažďovány a zpracovávány, je potřeba kontaktovat nás na e-mailové adrese info@salu.cz.

V případě žádosti o opravu či vymazání poskytnutých osobních údajů z databáze společnosti SALU Systems, s.r.o., je nutné sdělit nám tuto skutečnost na e-mailovou adresu info@salu.cz.

Osobní údaje použité k již uskutečněnému obchodnímu případu či poskytnuté službě není možné zpětně změnit či vymazat, poněvadž jsou součástí účetního případu vyplývajícího ze zákonné úpravy a jsou archivovány dle platných právních předpisů.


Zpracování a ochrana osobních údajů zákazníků se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Kontaktujte nás

SALU Systems, s.r.o.
Žihla 992
739 91 Jablunkov
Hliníkové rámky, světelné police: gsm: +420 736 628 378 nebo 730 872 204
e-mail: info@salu.cz
Kování pro posuvné dveře: tel.: +420  735 173 167 nebo 733 110 974
e-mail: kovani@salu.cz 

Provozní doba: pouze výdej materiálu registrovaným zákazníkům a podání objednávky. 

Provozovna neslouží jako prodejna!!!

Po – Pá: 6:00 - 15:00 hodin

 

Napište nám
Sledujte násNastavení cookies

Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Pro plný provoz potřebujeme váš souhlas se zpracováním.

        

(Informace o využití souboru cokies naleznete zde)