CZ EN DE HU 
Dveře pro
vestavěné
skříně
Hliníkové
rámečky
Posuvné
rámečky
Clever
cube
Hrany
a úchytkové
profily
LED
sestavy
Hliníkové
podnoží
Světelná
dna

Ochranné přepážky SWS

27.4.2020

Naše ochranné přepážky SWS jsou vyrobené z hliníkového profilu SWS s rozměry 30x30 mm. Použita je výplň  z čirého skla o tloušťce 4mm. Jelikož je sklo umístěno v pevném rámu a fixované kvalitním gumovým těsněním, nemusíte se obávat při běžném použití jeho rozbití. Do provozů, kde jsou zvýšené nároky na odolnost, umíme dodat výplň i z bezpečnostního skla (Connex nebo kalené sklo). Skleněný povrch je neporézní a velmi snadno se čistí a udržuje. 
Ochranné přepážky SWS dodáváme v různých typizovaných rozměrech, ale umíme vyrobit i atypické rozměry přesně podle požadavků zákazníka.

Rám je vyroben z eloxovaného hliníku v barevném provedení stříbrný elox. Na zakázku zhotovíme rám, který lze lakovat práškovou barvou v naší lakovně. 

Díky nožičkám širokým 350mm jsou ochranné přepážky SWS velmi stabilní a lze je velmi snadno přemisťovat. Přepážky mohou být fixně připevněny k základně pomocí úchytů.

Ochranné přepážky najdete na našem eshopu.

Zpět na novinky

Kontaktujte nás

SALU Systems, s.r.o.
Žihla 992
739 91 Jablunkov
Hliníkové rámky, světelné police: gsm: +420 733 110 974
e-mail: info@salu.cz
Kování pro posuvné dveře: tel.: +420 558 340 283
e-mail: kovani@salu.cz 

Provozní doba:

Po – Pá: 6:00 - 16:00 hodin

výdej materiálu, pokladna:

do 14:30 hodin

Napište nám
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace