CZ EN DE HU 
Dveře pro
vestavěné
skříně
Hliníkové
rámečky
Posuvné
rámečky
Clever
cube
Hrany
a úchytkové
profily
LED
sestavy
Hliníkové
podnoží
Světelná
dna


SWS systém a paravany SWS

Systém SWS je lehká a jednoduchá konstrukce, která umožňuje individuálnía snadné uspořádání, dle momentálních potřeb. Systém SWS je vhodný k použití v šatnách, obývacích pokojích, obchodech i komerčních prostorách. Působí velmi vzdušně a elegantně.

Naši nabídku jsme rozšířili o výrobu paravanů, dělících příček, clon a stolových zástěn.Nabízíme nejen typizované rozměry, ale jsme schopni Vám vyrobit, poradit a vyprojektovat paravány či příčky přesně na míru Vašemu prostoru a představám. Paravány jsou v hliníkových profilech a je možné je vyrobit s různými typy výplní jako například lamino 10 mm, sklo, plexisklo, látkové – čalouněné nebo kombinované z více materiálů.Naše paravány slouží k praktickému a estetickému rozdělení prostoru kanceláří, ordinací,restaurací, open space prostorů, škol, knihoven, recepcí, call center, výstavních prostor a mnoho dalších.

Ochranné přepážky SWS jsou ideální ochranou vůči virům v provozech různého typu. V dnešní těžké situaci kolem viru Covid-19 se hodí do obchodů, bank, lékáren nebo úřadů.

Naše ochranné přepážky SWS jsou vyrobené z hliníkového profilu SWS s rozměry 30x30 mm. Použita je výplň  z čirého skla o tloušťce 4mm. Jelikož je sklo umístěno v pevném rámu a fixované kvalitním gumovým těsněním, nemusíte se obávat při běžném použití jeho rozbití. Do provozů, kde jsou zvýšené nároky na odolnost, umíme dodat výplň i z bezpečnostního skla (Connex nebo kalené sklo). Skleněný povrch je neporézní a velmi snadno se čistí a udržuje. 
Ochranné přepážky SWS dodáváme v různých typizovaných rozměrech, ale umíme vyrobit i atypické rozměry přesně podle požadavků zákazníka.

Ochranná přepážka SWS - leták Ochranná přepážka SWS - leták   [5,11MB]

Kontaktujte nás

SALU Systems, s.r.o.
Žihla 992
739 91 Jablunkov
Hliníkové rámky, světelné police: gsm: +420 736 628 378 nebo 730 872 204
e-mail: info@salu.cz
Kování pro posuvné dveře: tel.: +420  735 173 167 nebo 733 110 974
e-mail: kovani@salu.cz 

Provozní doba: pouze výdej materiálu registrovaným zákazníkům a podání objednávky. 

Provozovna neslouží jako prodejna!!!

Po – Pá: 6:00 - 15:00 hodin

 

Napište nám
Sledujte násNastavení cookies

Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Pro plný provoz potřebujeme váš souhlas se zpracováním.

        

(Informace o využití souboru cokies naleznete zde)